515 210 220 Gliwice, ul Portowa 14a pon.-pt. 8.00-16.00, sob. 8.00-14.00

Renowacja lakieru to proces maszynowego polerowania lakieru przy użyciu najwyższej jakości past polerskich oraz padów dostosowanych do każdego typu lakieru.
To usługa, której jakość wykonania najbardziej świadczy o każdym studiu detailingowym – a tym samym odróżnia jedno studio od drugiego.

Do renowacji lakieru używamy najlepszych dostępnych na świecie maszyn polerskich oraz padów i past renomowanych firm.
Doświadczenie, inspekcja na każdym etapie prac oraz najwyższej jakości sprzęt pozwala nam na osiągnięcie niesamowitego efektu wizualnego oraz lakieru wolnego od rys, hologramów, świrli, smug, utlenienia i zmatowień.
Dzięki tej usłudze lakier odzyska niesamowitą głębie koloru, blask i gładkość.

"3″ programy poprawy kondycji lakieru:

  1. Odświeżenie Lakieru – zalecany do usunięcia drobnych rysek,zmatowień (ok. 40%) dla aut w niezłym stanie powierzchni lakieru lub na sprzedaż
  2. Polerowanie Lakieru – to głębsza polerka lakieru, zalecana do usunięcia ok. 80-85% rys, nadaje lakierowi wyjątkowego lśnienia z efektem mokrej powierzchni i głębokiego połysku
  3. Korekta Lakieru – przeznaczony dla wyjątkowo wymagających, usuwanych jest do 100% rys, nadaje lakierowi wyjątkowego lśnienia z efektem mokrej powierzchni i głębokiego połysku.

Cena: od 399 zł
Czas: 3-12 godz.

wstecz